|
Jedno jest pewne. Wybory będą zacięte w tym roku. Dlatego ważna jest mobilizacja poszczególnych elektoratów.
Pamiętajcie:
IDZIEMY GŁOSOWAĆ, nie pozwólmy innym podejmować za nas decyzji!
Obstawiam, że wygra PiS 2-3 punktami % przy frekwencji 42-43% (co niekoniecznie będzie oznaczało tworzenie koalicji).
Ostatnio edytowane przez dragon : 07.10.2011 o godz. 19:05.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|