silver03 napisał(a):

|
Smuda powinien dokupić jakiś 2 środkowych obrońców, bo średnio to dziś wyglądało.
|
To caly czas zle wyglada a nie tylko dzisiaj. Reprezentacja nie ma obrony od bardzo dawna. Nie ma kto tam w srodku poustawiac pilkarzy. Przydałby sie kadrze Zewłakow z Legii jak nic a Smuda sie obraza wiec na ME 3 mecze i papa