Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7059
Stary 07.10.2011, 17:11
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Smuda powinien dokupić jakiś 2 środkowych obrońców, bo średnio to dziś wyglądało.
To caly czas zle wyglada a nie tylko dzisiaj. Reprezentacja nie ma obrony od bardzo dawna. Nie ma kto tam w srodku poustawiac pilkarzy. Przydałby sie kadrze Zewłakow z Legii jak nic a Smuda sie obraza wiec na ME 3 mecze i papa
Odpowiedz cytując