Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14166
Stary 07.10.2011, 16:54
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Powinien być cenzus...wiedzy. Przed głosowaniem krótki mini- test z konstytucji i podstawowych doktryn ekonomicznych. Dodatkowo opłata, np 5 zł. Pierwsze wyeliminuje ułomnych intelektualnie, drugie odstraszy tych, którzy idą dla zabicia czasu. Marzy mi się frekwencja na poziomie 10%.
Dokładnie ziom masz racje, tylko dodałbym jeszcze jeden warunek:

- wyższe wykształcenie, ale zdobyte na uczelni PAŃSTWOWEJ (a nie na prywatnej w jakieś śmiesznej wiosce).

Ten warunek wyeliminowałby 90% głosujących którzy, nie potrafią samodzielnie myśleć itp - np. dresiarze, metale, punki i inne wybryki natury.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !