pan Dudi napisał(a):

Niepokojące jest to, że Smuda co jakiś czas pojawia się w towarzystwie Cupiała na honorowej. Martwi mnie to równie mocno, co irytuje.
Oby to były tylko wyssane z palca plotki.
|
szkoda tylko ze niektórzy już te plotki słyszeli
a nawet podobno wychodzą one od samego Franciszka.
patrząc na to bezstronnie z oddali wszystko sie układa. Smuda wiele razy podkreślał dobre stosunki z Cupiałem, czy którykolwiek inny trener takie miał ? Nie.
Widocznie Smuda kręci lody razem z ob.tow. Kapką i siedzi w kieszenie bossa cały czas.