Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6074
Stary 07.10.2011, 16:06
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Niepokojące jest to, że Smuda co jakiś czas pojawia się w towarzystwie Cupiała na honorowej. Martwi mnie to równie mocno, co irytuje.

Oby to były tylko wyssane z palca plotki.
szkoda tylko ze niektórzy już te plotki słyszeli
a nawet podobno wychodzą one od samego Franciszka.

patrząc na to bezstronnie z oddali wszystko sie układa. Smuda wiele razy podkreślał dobre stosunki z Cupiałem, czy którykolwiek inny trener takie miał ? Nie.
Widocznie Smuda kręci lody razem z ob.tow. Kapką i siedzi w kieszenie bossa cały czas.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując