maciekTSW napisał(a):

Wszyscy wyznawcy Palikota ciekawy jestem, czy wiedzą jakie ich wódz ma poglądy.. oczywiście większa wolność gospodarcza- super, ale pan Janusz jest niestety lewakiem, socjalistą popierającym dewiantów.. sumienie nie pozwoliłoby mi oddać na niego głosu podobnie jak na sld- dla samej zasady.
Metodą odrzucania pozostałych opcji, jak dla mnie, zostaje tylko Nowa Prawica.
|
Dokładnie, tą samą drogą eliminacji zostało mi PjN i KNP, ale zagłosuję na KNP.
Trochę nie rozumiem jak kibic Wisły, człowiek który powinien mieć twarde prawicowe, albo chociaż centro prawicowe poglądy może głosować na partię, w której nr 1 jest transseksualistka. Ogarnijcie się, Palikot to klaun, jedzie na nienawiści do Kościoła i zgarnia zwolenników Antify, tuneli w uszach i tym sobie podobnych studenciaków.