Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14158
Stary 07.10.2011, 14:59
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wyznawcy Palikota ciekawy jestem, czy wiedzą jakie ich wódz ma poglądy.. oczywiście większa wolność gospodarcza- super, ale pan Janusz jest niestety lewakiem, socjalistą popierającym dewiantów.. sumienie nie pozwoliłoby mi oddać na niego głosu podobnie jak na sld- dla samej zasady.
Metodą odrzucania pozostałych opcji, jak dla mnie, zostaje tylko Nowa Prawica.
Dokładnie, tą samą drogą eliminacji zostało mi PjN i KNP, ale zagłosuję na KNP.

Trochę nie rozumiem jak kibic Wisły, człowiek który powinien mieć twarde prawicowe, albo chociaż centro prawicowe poglądy może głosować na partię, w której nr 1 jest transseksualistka. Ogarnijcie się, Palikot to klaun, jedzie na nienawiści do Kościoła i zgarnia zwolenników Antify, tuneli w uszach i tym sobie podobnych studenciaków.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!