Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14154
Stary 07.10.2011, 13:17
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Podbijam

Może jeszcze Korwin gdyby miał realne szanse wejść do sejmu, ale na to sie nie zanosi.
Sorry, ale nie rozumiem, jak można jednocześnie brać pod uwagę głosowanie na Korwina i Palikota? Przecież to, co oni głoszą, szczególnie w warstwie ideologicznej, to dokładnie dwa przeciwne bieguny. Gospodarczo też wbrew pozorom im daleko, bo Palikot po bliższym przyjrzeniu się, kreując się na liberała, jednocześnie trochę socjalizuje. Trzeba w ogóle nie mieć ŻADNYCH poglądów i patrzeć na politykę jedynie pod kątem wizerunku medialnego (tu jest podobieństwo, bo obaj próbują się kreować na buntowników), żeby wahać się pomiędzy jednym i drugim...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!