Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14153
Stary 07.10.2011, 13:01
Grzadq napisał(a):Wyświetl post


A myslisz że co oglądasz na co dzień w TV jeśli nie grupę kabaretową?

Wislak, nie jestem za pedałami. Chcę żeby w tym zapyziałym państwie coś poszło do przodu. Dosyć mam oglądania co roku tych samych mord w sejmie, z dietami takimi że ja pieprze.
Czyli tak jak pisałem poprzednio: głos sprzeciwu. Twoje prawo. Ale naprawdę zastanów się jeszcze raz czy Twoje rozgorycznie jest warte tego aby głosować na babo-chłopa Przecież to naprawdę nic nie zmieni a jego obecność w Sejmie tylko dodatkowo wku... tych co jeszcze w coś wierzą.
Nie chcesz głosować na PO: chwali się. Ale zawsze możesz: nie głosować, oddać głos nieważny, zagłosować na kogoś kto i tak nie ma szans wejść do Sejmu (np: KNP).
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 07.10.2011 o godz. 13:05.