Grzadq napisał(a):

A myslisz że co oglądasz na co dzień w TV jeśli nie grupę kabaretową?
Wislak, nie jestem za pedałami. Chcę żeby w tym zapyziałym państwie coś poszło do przodu. Dosyć mam oglądania co roku tych samych mord w sejmie, z dietami takimi że ja pieprze.
|
Czyli tak jak pisałem poprzednio: głos sprzeciwu. Twoje prawo. Ale naprawdę zastanów się jeszcze raz czy Twoje rozgorycznie jest warte tego aby głosować na babo-chłopa

Przecież to naprawdę nic nie zmieni a jego obecność w Sejmie tylko dodatkowo wku... tych co jeszcze w coś wierzą.
Nie chcesz głosować na PO: chwali się. Ale zawsze możesz: nie głosować, oddać głos nieważny, zagłosować na kogoś kto i tak nie ma szans wejść do Sejmu (np: KNP

).