wislak68 napisał(a):

No to jestem przekonany że Twój kolega Marokanin nabierze do Ciebie ogromnego szacunku gdy mu powiesz że głosowałeś na transwescytę .[...]
|
Wiesz może to nie tyle "kolega" co przyjaciel przez duże "P"

wtedy to dla mnie zrozumiałe, że ktoś się zastanawia w ogóle nad głosowaniem na tych dewiantów.
Tylko "chłopcy" proszę przeżućcie się także w swoich preferencjach kibicowskich. Koleżanki z gorszej strony Błoń są bardziej tolerancyjne, pewien ich znaczący kibic zarazem redaktor GieWu nawet w paradach uczestniczy, a ich przyjaciółka z Warszawy ma antifę na trybunach. Naprawdę tam będzie wam lepiej.