Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14149
Stary 07.10.2011, 12:44
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No to jestem przekonany że Twój kolega Marokanin nabierze do Ciebie ogromnego szacunku gdy mu powiesz że głosowałeś na transwescytę .[...]
Wiesz może to nie tyle "kolega" co przyjaciel przez duże "P" wtedy to dla mnie zrozumiałe, że ktoś się zastanawia w ogóle nad głosowaniem na tych dewiantów.

Tylko "chłopcy" proszę przeżućcie się także w swoich preferencjach kibicowskich. Koleżanki z gorszej strony Błoń są bardziej tolerancyjne, pewien ich znaczący kibic zarazem redaktor GieWu nawet w paradach uczestniczy, a ich przyjaciółka z Warszawy ma antifę na trybunach. Naprawdę tam będzie wam lepiej.