Grzadq napisał(a):

|
. Nigdy nie zapomnę jak mnie jakiś Marokanin na ulicy zaczepił i jak się dowiedział że ja z Polski to zaczął się śmiać żebym się nie przejmował, że u nich król też pojeb. Takiego obrazu Polski chcecie?
|
No to jestem przekonany że Twój kolega Marokanin nabierze do Ciebie ogromnego szacunku gdy mu powiesz że głosowałeś na transwescytę

.
A przy okazji:
" w Polsce to może szokować, na zachodzie transwestyta w sejmie to nie jest niewiadomo co"
Mógłbyś wymienić paru?