Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14147
Stary 07.10.2011, 12:32
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
. Nigdy nie zapomnę jak mnie jakiś Marokanin na ulicy zaczepił i jak się dowiedział że ja z Polski to zaczął się śmiać żebym się nie przejmował, że u nich król też pojeb. Takiego obrazu Polski chcecie?
No to jestem przekonany że Twój kolega Marokanin nabierze do Ciebie ogromnego szacunku gdy mu powiesz że głosowałeś na transwescytę .
A przy okazji:
" w Polsce to może szokować, na zachodzie transwestyta w sejmie to nie jest niewiadomo co"
Mógłbyś wymienić paru?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 07.10.2011 o godz. 12:35.