Grzadq napisał(a):

|
Niech wejdzie do sejmu, będzie i weselej, i jak trzeba będzie głosy opozycji to żeby rząd zabiegał u świra Palikota o głosy...
|
Ale tu nie ma byc smieszniej. To nie ma byc grupa kabaretowa, tylko ludzie, ktorych dzialania zadecyduja o przyszlosci Twojego dziecka. Masz dzieci ? Planujesz miec ? Chcesz zeby byly zdrowe ? zeby Cie bylo stac na opieke medyczna, wyksztalcenie, zeby nie gnily po studiach na zasilkach ? Nie przeszkadza ci fatalna opinia o Polsce na swiecie ?
Serio taki wpyty i zabawny bedzie palikot na czele swojej zbieraniny ?