Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14146
Stary 07.10.2011, 12:32
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Niech wejdzie do sejmu, będzie i weselej, i jak trzeba będzie głosy opozycji to żeby rząd zabiegał u świra Palikota o głosy...
Ale tu nie ma byc smieszniej. To nie ma byc grupa kabaretowa, tylko ludzie, ktorych dzialania zadecyduja o przyszlosci Twojego dziecka. Masz dzieci ? Planujesz miec ? Chcesz zeby byly zdrowe ? zeby Cie bylo stac na opieke medyczna, wyksztalcenie, zeby nie gnily po studiach na zasilkach ? Nie przeszkadza ci fatalna opinia o Polsce na swiecie ?

Serio taki wpyty i zabawny bedzie palikot na czele swojej zbieraniny ?
Boia chi molla !