Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14143
Stary 07.10.2011, 12:23
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś spinałem przed każdymi wyborami, teraz mam taki pewien luz Kto nie wygra to i tak chuja zmieni w naszym osobistym życiu, co najwyżej staniemy się pośmiewiskiem znowu w Europie jak kaczor wygra. Rząd z fotygą, macierewiczem, hofmanem, błaszczakiem, czarneckim, ziobrą ... miodzio. I nie pije jakoś specjalnie do pisiorów bo jest demokracja, każdy ma prawo głosu.
To zdradź nam jeszcze czy zagłosujesz na tego babo-chłopa Najśmieśmiejsze w tym wszystkim jest to że uważasz że: "najwyżej staniemy się pośmiewiskiem znowu w Europie jak kaczor wygra" natomiast uważasz że nie będą się z nas śmiać gdy w Sejmie zasiądzie: transwescyta, chory psychicznie czy facet z wyrokiem za pobicie. To się nazywa głos sprzeciwu