Grzadq napisał(a):

Kiedyś spinałem przed każdymi wyborami, teraz mam taki pewien luz Kto nie wygra to i tak chuja zmieni w naszym osobistym życiu, co najwyżej staniemy się pośmiewiskiem znowu w Europie jak kaczor wygra. Rząd z fotygą, macierewiczem, hofmanem, błaszczakiem, czarneckim, ziobrą ... miodzio. I nie pije jakoś specjalnie do pisiorów bo jest demokracja, każdy ma prawo głosu.
|
To zdradź nam jeszcze czy zagłosujesz na tego babo-chłopa

Najśmieśmiejsze w tym wszystkim jest to że uważasz że: "najwyżej staniemy się pośmiewiskiem znowu w Europie jak kaczor wygra" natomiast uważasz że nie będą się z nas śmiać gdy w Sejmie zasiądzie: transwescyta, chory psychicznie czy facet z wyrokiem za pobicie. To się nazywa głos sprzeciwu
