Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14140
Stary 07.10.2011, 12:07
Cytat:
Oczywiście głos na Ruch Palikota. Bo nie ma innej opcji.
Podbijam

Może jeszcze Korwin gdyby miał realne szanse wejść do sejmu, ale na to sie nie zanosi.

Cytat:
Dla przypomnienia miłośnikom Palikota, jedynką na liście (number one) w Krakowie jest transseksualista. Gdzie indziej osoba chora psychicznie, gdzie indziej homoseksualista Biedroń itp. wynalazki. Z nimi pod rękę zamierzacie iść w Polskę ? Na końcu skończycie w ciemnej biedroniowej d.......
Stary, 90% głosujących na Palikota nie chce żeby on rządził Polską, tylko żeby wszedł do sejmu. Przy prawdopodobnym wyniku wyborów - PO wygrywa i dalej rządzi, z PSL-em nie wiadomo jak, ogólnie przydałby się ktoś kto oprócz smoleńskowania i szukania wszędzie spisków, plastikowego Grzesia, przydałby się ktoś kto by powiedział - panowie, do roboty. I punktował rząd za brak kolejnych ustaw. Osobiście 1000 razy bym się zastanowił jakby Palikot miał ~20% poparcia, ale to na razie nam nie grozi. Niech wejdzie do sejmu, będzie i weselej, i jak trzeba będzie głosy opozycji to żeby rząd zabiegał u świra Palikota o głosy...

Kiedyś spinałem przed każdymi wyborami, teraz mam taki pewien luz Kto nie wygra to i tak chuja zmieni w naszym osobistym życiu, co najwyżej staniemy się pośmiewiskiem znowu w Europie jak kaczor wygra. Rząd z fotygą, macierewiczem, hofmanem, błaszczakiem, czarneckim, ziobrą ... miodzio. I nie pije jakoś specjalnie do pisiorów bo jest demokracja, każdy ma prawo głosu.