Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14137
Stary 07.10.2011, 10:55
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za uwagę. Przepraszam. Dysleksja. Postaram się pamiętać na przyszłość. Pozwolisz że korzystając z okazji zapytam jak tam się mają raporty o drogach?
Dobrze, że pytasz. Będą wieczorem przed ciszą nocną.