Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6067
Stary 07.10.2011, 07:55
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne w najbliższym okienku będzie wielka zimowa rewolucja .Może nawet jakiś powrót do Wisły Uche, Błaszczykowsk,Cikos ,Singlar,Siwakov.Aczkolwiek na dzień dzisiejszy najłatwiej Holendrom byłoby kupić kogoś z dwójki Kosowski -Paulista z opcją rocznego kontraktu.W razie czego po roku czasu przedłużyć o kolejny rok ewentualnie zaproponować prace jako scouta.Ciekawe tylko jaką taktykę Maaskant zastosuje w meczu z Jagą w którym zapewne zagrają rezerwy bo na Fulham to będzie raczej defensywa i obrona remisu niczym obrona jasnej góry przed szwedami.I o ile mecz z Jagą będzie dla Holendra spokojny to raczej mecz z Fulham może pozbawić Wisłę kolejnych kluczowych graczy na kilka tygodni ewentualnie miesięcy.Co do stylu to jakiego się stylu niektórzy spodziewali po roku czasu Wisła zacznie grać jak Barcelona,Real Madryt ,Manchestery a może jak Arsenal?
Rewolucja kosztuje - wątpię czy nas będzie stać.
Powrót Uche i Kuby myślę, że... bardzo realny
Singlar, Kosa, Paulista... może Szymek i Kuźba wznowią...
Cikos? Bo Jovanovic za słaby?
Ostatnio edytowane przez arti : 07.10.2011 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując