Heh grałem w MU jakieś 5 lat temu. Miło wspominam tamte chwile, zarówno na globalu jak i różnych prywatnych serwerach. Nie da się jednak ukryć, że rozgrywa jest już ultra-archaiczna - siedź na spocie, przyciśnij książkę myszką (lub ściągnij odpowiedni program) i czekaj na wbicie poziomu... zresztą po statystykach serwera widać, ile ludzi w to gra - czułbym się niemal jak w trybie single player. Jest wiele gier online, przy których dziś miło jest tracić czas (LoL rządzi, mimo że mam kilku miesięczną przerwę od tego potwora), a MU jest niestety sprzed epoki.