Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 06.10.2011, 23:52
Cytat:
Gra ktoś w mu może? Szukamy chętnych do gry, fajny serwer, fajni ludzie, dużo (jak nie sami) Polaków.

http://sparco-mu.sytes.net/news.html

Pozdro!
Heh grałem w MU jakieś 5 lat temu. Miło wspominam tamte chwile, zarówno na globalu jak i różnych prywatnych serwerach. Nie da się jednak ukryć, że rozgrywa jest już ultra-archaiczna - siedź na spocie, przyciśnij książkę myszką (lub ściągnij odpowiedni program) i czekaj na wbicie poziomu... zresztą po statystykach serwera widać, ile ludzi w to gra - czułbym się niemal jak w trybie single player. Jest wiele gier online, przy których dziś miło jest tracić czas (LoL rządzi, mimo że mam kilku miesięczną przerwę od tego potwora), a MU jest niestety sprzed epoki.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując