|
No i jak Wam idzie z tą nową fifa? Ciężko się przestawić z poprzednich prawda? Zupełnie inna gra.
Po dwóch dniach mogę powiedzieć że im wyszła, kopie się lepiej niż na 11
No i w końcu Wisłą można fajnie pograć, szkoda tylko że nie ma licencji na ekstraklase bo te herby drużyn żenada.
|