Wyświetl pojedynczy post
bercik860
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1428
Stary 06.10.2011, 23:38
No i jak Wam idzie z tą nową fifa? Ciężko się przestawić z poprzednich prawda? Zupełnie inna gra.
Po dwóch dniach mogę powiedzieć że im wyszła, kopie się lepiej niż na 11

No i w końcu Wisłą można fajnie pograć, szkoda tylko że nie ma licencji na ekstraklase bo te herby drużyn żenada.
Odpowiedz cytując