Arapaho napisał(a):

Co znaczy wyjechał ? K....a urlop sobie zrobił. Od opoczatku wygladało to na ścieme. Melikson jest psychicznie tak samo cienki jak kiedyś Dolha. Dopóki mu klaszczą to gra jak a nut , kiedy gwiżdza sypie się jak domek z kart.
Nie rozumiem tylko czemu klub mu na to pozwala. O kontuzji nich juz nie ściemnia. Za dużo tu zbiegów okoliczności
|
a ty ku*wa wierzysz temu faktowi i onetowi

człowieku ogarnij sie bo jakby napisali że Maskant sprzedał mecz z Odense to moze byś uwierzył

?
Ogarnij prosze!