Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
skibcio13
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
14122
06.10.2011, 19:42
http://www.youtube.com/watch?v=CXk8uumZG4g
Lis - Kaczyński. Warto oglądnąć. Po tym programie nikt mi nie powie że Pan Kaczyński jest idiotą, który nie ma pojęcia o rządzeniu.
Sami sie przekonajcie bo w każdym pytanie zagina lisa.
skibcio13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skibcio13
Znajdź inne posty napisane przez skibcio13