Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14929
Stary 06.10.2011, 16:14
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy wyjechał ? K....a urlop sobie zrobił. Od opoczatku wygladało to na ścieme. Melikson jest psychicznie tak samo cienki jak kiedyś Dolha. Dopóki mu klaszczą to gra jak a nut , kiedy gwiżdza sypie się jak domek z kart.
Nie rozumiem tylko czemu klub mu na to pozwala. O kontuzji nich juz nie ściemnia. Za dużo tu zbiegów okoliczności
No, co by nie mówić ale akurat on na urlop to zasłużył.Ja bym się nie zdziwił gdyby ta kontuzja była przez 'zmęczenie materiału'

On przygotowania zaczął pewnie jakoś w połowie lipca zeszłego roku - grał do końca w Izraelu(nie ma tam przerwy zimowej) , do nas od razu wskoczył na zgrupowanie - potem jedyna przerwa to te 7 czy 10 dni i kolejne zgrupowanie oraz liga - rozleciał się 25 września, czyli wychodzi ze w grze był przez jakieś 14 miesięcy - praktycznie bez przerwy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując