Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14927
Stary 06.10.2011, 15:09
oficjalna nic nie pisze o wyjezdzie Meliksona ?
to pojechal czy nie ?


Trenuj Rafał trenuj ;]

E: dzieki borys. No wiec Maorek pojechał na Jom Kippur ktore zaczyna sie jutro a konczy po chyba 25 godzinach, wiec luz chłopak przez cały dzien nie poje. 2 miesiące, onet pedały kpina kpina kpina
Ostatnio edytowane przez szprotson : 06.10.2011 o godz. 15:30.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując