|
Hehe ..nie zauważyłem tego patronatu medialnego:/..natomiast jeśli chodzi o wyniki, są obliczane na podstawie odpowiedzi, które udzieliły partie..z resztą można je przeczytać po zrobieniu testu.
Jedno wiem na pewno:
na PO nie zagłosuję z wiadomych względów
.ale na PIS również nie...pamiętam 2005 rok, pamiętam koalicję z LPRem i Samoobroną..i inne kwiatki..
na homo Palikota nie zagłosuję również..
PSL (popiera Majchrowski) też nie...
o czerwonych (SLD ) nie wspominając..
jeżeli chodzi o w/w. stronę moje odpowiedzi to: między 50 - 55% dla PIS, PO,PSL w tejże kolejności.
Szczerze..to już nie wiem na kogo zagłosuję ..może JKM?
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
|