Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14924
Stary 06.10.2011, 14:13
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Melikson: jeszcze dwa gole i zamieszka na Wawelu


http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html


Pytanie dla czego za miesiąc dwa?
Zdziwiłem sie bo ostatnia informacja jaka czytalem to taka, ze Maor nie potrzebuje operacji i niedługo wroci na boisku a tutaj taka informacja. Mowiłem, ze ta reprezentacja niszczy pilkarzy zagranicznych, ktorzy moga w niej grac. Dziwne, ze Maoro nigdy nic nie było, groznie wygladajace starcia z rywalem nic nie dawały i mogł grac dalej a tutaj zamieszanie z reprezentacja Polski i akurat wtedy zdarzyła sie kontuzja. Jest to bardzo bardzo dziwne jak dla mnie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 06.10.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując