brylant17 napisał(a):

Zdziwiłem sie bo ostatnia informacja jaka czytalem to taka, ze Maor nie potrzebuje operacji i niedługo wroci na boisku a tutaj taka informacja. Mowiłem, ze ta reprezentacja niszczy pilkarzy zagranicznych, ktorzy moga w niej grac. Dziwne, ze Maoro nigdy nic nie było, groznie wygladajace starcia z rywalem nic nie dawały i mogł grac dalej a tutaj zamieszanie z reprezentacja Polski i akurat wtedy zdarzyła sie kontuzja. Jest to bardzo bardzo dziwne jak dla mnie