7 kotów napisał(a):

|
Wlasnie przez takie ZIKITY na emigracji siedzi w ....u mlodych ludzi, ktorzy wola klepac biede w obcym kraju niz uzerac sie z cuchnacym gownem w domu.
|
To Ci akurat nie wyszło bo do Krakowa więcej osób się wprowadza niż wyprowadza, a z ZIKIT'em i innymi publicznymi inwestorami mało który mieszkaniec ma do czynienia. Do tego korupcja jest na całym świecie, tylko jak ludzie nie znają obcej kultury to za zwyczaj nadrabiają to bujną wyobraźnią.