Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19878
Stary 06.10.2011, 14:04
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie przez takie ZIKITY na emigracji siedzi w ....u mlodych ludzi, ktorzy wola klepac biede w obcym kraju niz uzerac sie z cuchnacym gownem w domu.
To Ci akurat nie wyszło bo do Krakowa więcej osób się wprowadza niż wyprowadza, a z ZIKIT'em i innymi publicznymi inwestorami mało który mieszkaniec ma do czynienia. Do tego korupcja jest na całym świecie, tylko jak ludzie nie znają obcej kultury to za zwyczaj nadrabiają to bujną wyobraźnią.
Odpowiedz cytując