emjot napisał(a):

ps. jest też szansa że Biton się zatnie. A wtedy...
ale to wszystko wróżenie z fusów...
|
Szansa? Stawiam dolary przeciwko orzechom, że takiej serii jak ta ostatnia już długo nie zobaczymy.
Oczywiście, gdyby się nie zaciął i dalej tak walił bramy, to 1,6 mln - w które nota bene nie wierzę - można dać. Czego mu i Wiśle serdecznie życzę.
Na razie, mimo kilku fajnych goli, wg. mnie koleś jest warty może 0,5 mln może odrobinę wiecej.