Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51541
Stary 06.10.2011, 13:47
emjot napisał(a):Wyświetl post
ps. jest też szansa że Biton się zatnie. A wtedy...
ale to wszystko wróżenie z fusów...
Szansa? Stawiam dolary przeciwko orzechom, że takiej serii jak ta ostatnia już długo nie zobaczymy.

Oczywiście, gdyby się nie zaciął i dalej tak walił bramy, to 1,6 mln - w które nota bene nie wierzę - można dać. Czego mu i Wiśle serdecznie życzę.

Na razie, mimo kilku fajnych goli, wg. mnie koleś jest warty może 0,5 mln może odrobinę wiecej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując