|
Nasi Holendrzy dokładnie wiedzą co otwarcie zaznaczają, że polak drogi, polak nie adekwatny do ceny, polak słaby. Myślę, że polityka transferowa będzie się opierać jak np. w APOEL-u Nikozja. 3 portugalczyków, 3 brazyliczków, 3 greków i 2 cypryjczyków. U nas będzie podobnie i zainteresowanie tym bułgarem to wykonywanie swojej pracy przez ustaloną politykę. Przecież to oczywiste, że będą u nas pary np. Izraelczyków, Holendrów, Bułgarów, Serbów i 1-2-3 wartościowych polaków. Takie wynalazki jak Kostaryka, Honduras, Argentyna, Estonia czy Słoweniec jest tylko przejściowe, bo ciężko z nimi się porozumiewać. Z biegiem czasu to się wyklaruję.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|