Cytat:
Zapraszamy wszystkich serdecznie jutro, tj. w piątek do hali TS Wisła... Po raz kolejny dojdzie do konfrontacji na linii koszykarki vs piłkarze, pojawią się też reprezentacje kibiców!
Z okazji Jubileuszu 105-cio lecia istnienia Wisły Kraków postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować pokazowe spotkanie pomiędzy koszykarkami Wisły Can-Pack Kraków a piłkarskimi Mistrzami Polski.
Tym razem formuła będzie jednak nieco inna niż w zeszłym roku. Ponadto pojawią się reprezentacje kibiców. Zobaczycie sami!
ZABAWY NA PEWNO BĘDZIE CO NIEMIARA !!!
Zapraszamy do włączenia się do głośnego dopingu.
To spotkanie oraz sobotnia potyczka koszykarek z Energą Toruń będą ostatnimi przed niedzielnymi wyborami. Wykorzystajmy to mądrze.
WSZYSCY NA HALĘ - piątek , g. 18.00!
Wstęp za 5 zł na cele charytatywne!!!
|
SKWK...............
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.10.2011 o godz. 12:35.
|