Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14922
Stary 06.10.2011, 12:33
Cytat:
Zapraszamy wszystkich serdecznie jutro, tj. w piątek do hali TS Wisła... Po raz kolejny dojdzie do konfrontacji na linii koszykarki vs piłkarze, pojawią się też reprezentacje kibiców!



Z okazji Jubileuszu 105-cio lecia istnienia Wisły Kraków postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować pokazowe spotkanie pomiędzy koszykarkami Wisły Can-Pack Kraków a piłkarskimi Mistrzami Polski.

Tym razem formuła będzie jednak nieco inna niż w zeszłym roku. Ponadto pojawią się reprezentacje kibiców. Zobaczycie sami!

ZABAWY NA PEWNO BĘDZIE CO NIEMIARA !!!

Zapraszamy do włączenia się do głośnego dopingu.

To spotkanie oraz sobotnia potyczka koszykarek z Energą Toruń będą ostatnimi przed niedzielnymi wyborami. Wykorzystajmy to mądrze.

WSZYSCY NA HALĘ - piątek , g. 18.00!
Wstęp za 5 zł na cele charytatywne!!!
SKWK...............
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.10.2011 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując