|
Bardzo dobrze napisany jest ten artykuł na stadiony.net. Jakoś wcześniej media, piłkarze, działacze, sędziowie, delegaci i inni mogli korzystać z zachodniej podczas gdy to nadal był plac budowy, a teraz kibice zwiedzać nie mogą bo Wisła ich naraziła na utratę życia? Ciekawe.
Ewidentnie pisał to jakiś imbecyl i nawet wstydził się podpisać pod tym czymś.
|