Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14093
Stary 06.10.2011, 11:20
Co do wyborów i osób, które pójdą z zamiarem oddania nieważnego głosu. Pamiętajcie żeby nie wrzucać pustej karty do urny. Pokreślcie po niej, popiszcie, porysujcie, cokolwiek. Byle tylko nie wrzucać do urny pustej karty.