lazy napisał(a):

@wislak68
Kolego, ty mi zarzucasz działanie podprogowe? Jak mam z tobą dyskutować o racjonalności moich sądów?
|
Kolego,
Nie zarzucam Ci działania podprogowego. Na konkretnym przykładzie wykazałem że w ten sposób reagujesz na chasło PiS. A jeśli chodzi o racjonalność Twoich sądów to dyskutować oczywiście nie musisz. Jeśli nie jesteś w stanie

.