Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14086
Stary 06.10.2011, 09:02
lazy napisał(a):Wyświetl post
@wislak68
Kolego, ty mi zarzucasz działanie podprogowe? Jak mam z tobą dyskutować o racjonalności moich sądów?
Kolego,
Nie zarzucam Ci działania podprogowego. Na konkretnym przykładzie wykazałem że w ten sposób reagujesz na chasło PiS. A jeśli chodzi o racjonalność Twoich sądów to dyskutować oczywiście nie musisz. Jeśli nie jesteś w stanie .