Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19873
Stary 06.10.2011, 07:44
z tego co bartlewicz opowiada dziś w DP to mają już odbiór z sanepidu a w piątek ma być strażak i mówił, że liczy , że na 15-tego się uda uzyskać dokument...
Odpowiedz cytując