Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
Od: 10.2003
Offline
#
19873
06.10.2011, 07:44
z tego co bartlewicz opowiada dziś w DP to mają już odbiór z sanepidu a w piątek ma być strażak i mówił, że liczy , że na 15-tego się uda uzyskać dokument...
midu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do midu
Znajdź inne posty napisane przez midu