Elefant napisał(a):

Proszę, pierwszy lepszy artykuł:
http://www.wprost.pl/ar/250089/Stosu...k-nigdy-dotad/
BTW, skąd od razu założenie że jestem pro-po?
@cpc
Masz dużo racji, ale nie do końca. Jeśli chodzi o osoby indywidualne to one mają gdzieś wielką politykę - dotyczy to i Niemców i Polaków (tak przy okazji - nie widzę dookoła wielu rodaków którzy Niemców nienawidzą).
Natomiast interesy z Niemcami nie ograniczają się do stosunków bilateralnych. Jesteśmy w Unii i tam się dzieją rzeczy o większym wymiarze. Także ograniczanie naszej współpracy do efektów II wojny światowej jest, zgodzisz się ze mną, nie zasadne. Mamy teraz inne czasy i inne problemy.
Na marginesie proponuję żeby na pewne sprawy spojrzeć z innej perspektywy niż tylko nasze okopy.
http://fakt-opinie.salon24.pl/100576...klaus-bachmann
Generalna moja uwaga - świat nie jest czarno-biały, tylko ma miliony odcieni szarości. Nikt nie ma monopolu na prawdę. Ani Donald, ani Jarek, ani media. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju gdzie każdy sam decyduje skąd czerpie informacje. I może być wobec nich krytyczny!!! Dlatego nie łykajmy jak ryby plankton (sorry Plankton) tego co nam wciska TVN i TV Trwam, Gazeta Wyborcza i Gazeta Polska itp.
@wislak68
Kolego, ty mi zarzucasz działanie podprogowe? Jak mam z tobą dyskutować o racjonalności moich sądów?