Najbardziej doceniam teksty pod którymi brak chętnego aby się podpisać
"Brutalny" ten tekst.
A tak poważniej. To zikit wygląda na w....iony że tylko on po dupie dostaje, a SA ma cały czas czystą kartę. Ale takim tekstem nikogo do niczego nie przekonają, a jedynie dalej się ośmieszają.
Co za żenujący tekst.

100% żenady. Żal to komentować, chcieli przekazać jakąś treść (dość celną w ogólnym zarysie moim zdaniem) a wyszło jak skarga Asi że jej Boguś zabrał plecak i dłubie sobie w nosie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.