Wojtas jeśli V odejdzie to Maaskant też.Aczkolwiek raczej na to się nie zanosi prędzej przez Wisłe przejdzie rewolucja kadrowa i winni porażki w pucharach pożegnają sie z klubem.A co do V i M to raczej Basałaj prędzej pójdzie do odstrzału. Holendrom można zarzucić tylko falstart w pucharach .W lidze Wisła miała przewagę punktową którą zdeklasowała Śląsk,Lecha i Legię i Jagiellonię nie dając szans rywalom.Na dzień dzisiejszy Wisła jest w lepszej sytuacji prezentuje równą formę grając w osłabieniu w pucharach jaki w lidze .Lech dla porównania może szalał w pucharach ale przez długi czas grał słabo w lidze mimo mocnego składu zajmował miejsce w dolnej części tabeli.