Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19867
Stary 05.10.2011, 21:39
Ta szmata zikitowska, która spłodziła tego paszkwila chyba zapomniała KTO buduje ten stadion już 7 rok i KTO odpowiada za całe dziadostwo mające miejsce przy tej inwestycji.
Czepianie się Wisły jest co najmniej nie na miejscu. Bo czekamy już o wiele za długo.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując