Sędzia napisał(a):

Pamiętajcie, że Agora to nie tylko GW ale także inne gazetki w tym
bezpłatne METRO.
A także inne media:
- TOK FM,
- ROXY FM
- ZŁOTE PRZEBOJE
Przyznam, że zdarza mi się czasami, z potrzeby rozpoczęcia dnia od dobrego uczynku

,
pobranie 1-2 egzemplarzy metra od rozdających i po przeczytaniu tytułu
niezwłoczne podarcie go i umieszczenie w koszu.