Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14074
Stary 05.10.2011, 21:23
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
http://biznes.interia.pl/media/news/...borcza,1704093

Jeszcze tylko 288 122 sztuk i będzie ok.
Pamiętajcie, że Agora to nie tylko GW ale także inne gazetki w tym bezpłatne METRO.

A także inne media:

- TOK FM,
- ROXY FM
- ZŁOTE PRZEBOJE

Przyznam, że zdarza mi się czasami, z potrzeby rozpoczęcia dnia od dobrego uczynku , pobranie 1-2 egzemplarzy metra od rozdających i po przeczytaniu tytułu niezwłoczne podarcie go i umieszczenie w koszu.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....