|
Nie jest tajemnicą to, że w zikicie i we władzach miastach większość stanowią ludzie Wiśle nieprzychylni. I przez to właśnie "pracownicy" Wisły powinni 2 razy baczniej przyglądać wszystkiemu, co dzieje się w sprawie stadionu, a nie, tak jak to ma miejsce dotychczas, olewać wszystko i liczyć, że zrobi się samo. Ktokolwiek by tego nie pisał, reprezentuje zikit.
|