Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19865
Stary 05.10.2011, 21:14
Nie jest tajemnicą to, że w zikicie i we władzach miastach większość stanowią ludzie Wiśle nieprzychylni. I przez to właśnie "pracownicy" Wisły powinni 2 razy baczniej przyglądać wszystkiemu, co dzieje się w sprawie stadionu, a nie, tak jak to ma miejsce dotychczas, olewać wszystko i liczyć, że zrobi się samo. Ktokolwiek by tego nie pisał, reprezentuje zikit.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując