Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6053
Stary 05.10.2011, 21:00
Hehe widze ze wiekszosc bardziej obawia sie zeby nie odszedl od nas Valckx niz Maaskant

dolaczam sie,bez niego dzis walczylibysmy o wyjscie ze strefy spadkowej,a frekwencja byla by nizsza niz na stadionie beznapletkowcow.(czyli cale C i garstka na prostej)
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.10.2011 o godz. 21:02.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując