|
Hehe widze ze wiekszosc bardziej obawia sie zeby nie odszedl od nas Valckx niz Maaskant
dolaczam sie,bez niego dzis walczylibysmy o wyjscie ze strefy spadkowej,a frekwencja byla by nizsza niz na stadionie beznapletkowcow.(czyli cale C i garstka na prostej)
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.10.2011 o godz. 21:02.
|