Henio1 napisał(a):

|
wczoraj o 22 Skorża z żona na kolacji w Novotel Kraków Centrum. Na kolacji godzinę wcześniej pan Adaszynski z blizej mi nie znanymi trzema piłkarzami o czarnej karnacji skóry.
|
e tam ,pomalowali naszych chlopców czarna pasta do butow
