Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14912
Stary 05.10.2011, 20:49
Proud napisał(a):Wyświetl post
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur..."

Po wczorajszym dniu otwartym jestem jakoś pozytywnie nastawiony co do przyszłości. Mam nadzieję, że październik okaże się miesiącem zwrotnym...



Ja tez mysle i zycze zeby tak bylo.

Musimy w koncu wyjsc z tego dziwnego "zapadu" w jak trafilismy.

Wisla musi isc do przodu,LM sie nie udala ,sa inne cele,powalczmy jeszcze w LE ,w lidze walczymy o Mistrzostwo dajace nam tutul najbardziej utytuowanego klubu w Polsce,a kibicowsko otwieraja nam caly stadion ,jest szansa na zmniejszenie cen biletow i wieksza frekwencje.Byle do przodu!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując