Proud napisał(a):

"Po burzy słońce wychodzi zza chmur..."
Po wczorajszym dniu otwartym jestem jakoś pozytywnie nastawiony co do przyszłości. Mam nadzieję, że październik okaże się miesiącem zwrotnym...
|
Ja tez mysle i zycze zeby tak bylo.
Musimy w koncu wyjsc z tego dziwnego "zapadu" w jak trafilismy.
Wisla musi isc do przodu,LM sie nie udala ,sa inne cele,powalczmy jeszcze w LE ,w lidze walczymy o Mistrzostwo dajace nam tutul najbardziej utytuowanego klubu w Polsce,a kibicowsko otwieraja nam caly stadion ,jest szansa na zmniejszenie cen biletow i wieksza frekwencje.Byle do przodu!