lazy napisał(a):

Pytanie do mających wątpliwości lub nie widzących w tym problemu - co Jarek załatwi w rozmowach z kanclerzem Niemiec jeśli zostanie premierem (rozumiem że taki ma cel)? Nie można puścić takiego bąka na arenie międzynarodowej a potem uważać że nic się nie stało.
|
Jak się Niemcom będzie opłacało robić interesy z Polakami to Ci odpowiadam - załatwi wszystko. Państwa nie mają poglądów, mają tylko interesy. Niemcy wiedzą doskonale, że wielu Polaków ich nienawidzi a jednak jakoś dziwnie chcą właśnie nas zatrudniać bo widzą w nas dobrych fachowców nawet jeśli czasem trudno im to przyznać. Wypowiedź Kaczyńskiego nic tutaj nie zmienia.
Zapewniam Cię, że wbrew pozorom jakie nasi umiłowani przywódcy(również ci z PiSu) na spółkę z mediami tworzą na użytek kampanii wyborczej świat ma głęboko w dupie co powiedział szef opozycyjnej partii w Polsce.