|
Sugerowanie przekrętów przy obejmowaniu władzy przywódcom obcego państwa jest nietaktem. Sugerowanie tego swoim sąsiadom jest nieostrożnością. Sugerowanie tego naszemu najważniejszemu partnerowi gospodarczemu to strzał w kolano lub co najmniej nieodpowiedzialność.
Dodanie do tego otoczki antyniemieckiej jest z kolei totalną głupotą.
Pytanie do mających wątpliwości lub nie widzących w tym problemu - co Jarek załatwi w rozmowach z kanclerzem Niemiec jeśli zostanie premierem (rozumiem że taki ma cel)? Nie można puścić takiego bąka na arenie międzynarodowej a potem uważać że nic się nie stało.
...Ale przecież to nic nowego... ile razy już widzieliśmy Jarka i jego podopiecznych w podobnych akcjach wcześniej... Nie pamiętacie? To dalej ślepo ufajcie jego "dobrym chęciom".
Powód: stylistyka
Ostatnio edytowane przez lazy : 05.10.2011 o godz. 20:19.
|