A co takiego powiedział Kaczyński ? Bo w portalach polskojęzycznych tylko oburzenie a o meritum nic.
Nie śledzę kampanii bo zdanie na temat rządzących wyrabiam sobie w trakcie czteroletniej kadencji.
Edit. A już doczytałem z postu powyżej.
O to ten bulwers ?
No i...