Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14065
Stary 05.10.2011, 18:50
A co takiego powiedział Kaczyński ? Bo w portalach polskojęzycznych tylko oburzenie a o meritum nic.

Nie śledzę kampanii bo zdanie na temat rządzących wyrabiam sobie w trakcie czteroletniej kadencji.

Edit. A już doczytałem z postu powyżej.



O to ten bulwers ?

No i...