Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14064
Stary 05.10.2011, 18:45
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście - lepszy od Jarka jest rurociąg - nie dość że omijający nasz kraj ale jeszcze blokujący port.

Ja pierdziele - Jarek ma w 100% rację że połowa Polaków by swój kraj sprzedała za spokój i parę ojro :(
Znalazl sie specjalista od oceniania tego kto sie sprzedaje. Cała klasa polityczna to banda sprzedajnych szmat ,która ma za cel sie utzymac przy korycie , więc z łaskich swojej niech nie oceniaja innych ,którzy żyją na pewno dużo uczciwiej od nich