Kocur napisał(a):

Oczywiście - lepszy od Jarka jest rurociąg - nie dość że omijający nasz kraj ale jeszcze blokujący port.
Ja pierdziele - Jarek ma w 100% rację że połowa Polaków by swój kraj sprzedała za spokój i parę ojro :(
|
Znalazl sie specjalista od oceniania tego kto sie sprzedaje. Cała klasa polityczna to banda sprzedajnych szmat ,która ma za cel sie utzymac przy korycie , więc z łaskich swojej niech nie oceniaja innych ,którzy żyją na pewno dużo uczciwiej od nich