Kocur napisał(a):

Oczywiście - lepszy od Jarka jest rurociąg - nie dość że omijający nasz kraj ale jeszcze blokujący port.
Ja pierdziele - Jarek ma w 100% rację że połowa Polaków by swój kraj sprzedała za spokój i parę ojro :(
|
oczywiście, bo my, rosjanie i niemcy jesteśmy wdzięczni Donaldowi za to - że naszym krajem rządzi kondominium niemiecko - rosyjskie...