Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14062
Stary 05.10.2011, 18:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście - lepszy od Jarka jest rurociąg - nie dość że omijający nasz kraj ale jeszcze blokujący port.

Ja pierdziele - Jarek ma w 100% rację że połowa Polaków by swój kraj sprzedała za spokój i parę ojro :(
oczywiście, bo my, rosjanie i niemcy jesteśmy wdzięczni Donaldowi za to - że naszym krajem rządzi kondominium niemiecko - rosyjskie...