Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14061
Stary 05.10.2011, 18:40
Oczywiście - lepszy od Jarka jest rurociąg - nie dość że omijający nasz kraj ale jeszcze blokujący port.

Ja pierdziele - Jarek ma w 100% rację że połowa Polaków by swój kraj sprzedała za spokój i parę ojro :(
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE