Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5651
Stary 05.10.2011, 18:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jak usunac wszystkie subskrypcje ? Bo nie wiem czemu ale mam cos 5800 piłkarzy w subskrypcjach i przeciez kur.wa mac nie bede tego po kolei usuwał...
Wchodzisz w menu wiadomości. Na pasku ponad nimi masz "Zarządzaj subskrypcjami". Otwiera Ci się nowe okno. Tam masz listę tych zawodników. Klikasz lewym pierwszego, przewijasz suwakiem na sam dół listy i trzymając shift zaznaczasz ostatniego. Zaznaczą Ci się wszyscy zawodnicy.Dajesz prawym i klikasz "Anuluj wszystkie subskrypcje".
Odpowiedz cytując