Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7006
Stary 05.10.2011, 17:17
markowy Wiślak, 25 tysięcy na Jadze ? Niestety nie ma szans raczej... musiałaby być niezła akcja promocyjna połączona z pełną mobilizacją widzów, oglądaczy i studentów, którzy wrócili z wakacji.
Przy obecnych wynikach bez szans...

dobrze by było, aby zatrudnili ludzi odpowiedzialnych za marketing, całkowitych profesjonalistów - i przy odpowiednim doradztwie środowiska kibicowskiego - mogliby coś zrobić.
Muszą być także darmowe bilety na akcje "Kto kocha ten wierzy". Te bilety ( w dużej ilości) muszą trafiać wszędzie, do wszystkich osiedli w Krakowie (szczególnie tych obecnie nam wrogich) i wiosek pod Krakowem.

Mamy tak duży stadion (jak na Kraków), że lepiej aby siedział na nim biedny dzieciak lub dzieciak z wrogiego osiedla, niż by siedział na nim kurz.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.10.2011 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując