Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51533
Stary 05.10.2011, 16:22
milosz napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25920

Super, o możliwościach finansowych Realu czy innego Interu wiemy, jednak nie z ligi hiszpańskiej, włoskiej czy angielskiej a z ligi francuskiej i to nie od mistrza kraju możemy na "stole negocjacyjnym" zobaczyć kwotę 43 melonów euro (za gościa o nazwisku Pastore, i to pomocnika a kasę wyłożył i kupił PSG). Czterdzieści trzy miliony euro, a my zastanawiamy się czy będzie 1,5 czy 1,6 na Bitona, na jedynego faceta który Nam strzela bramki seryjnie ...przypomnę (tak bez powodu) że piłka nożna właśnie polega w gruncie rzeczy na strzelaniu bramek.

Powiem tak, pozyskanie Bitona to nie jest zwyczajny transfer, w naszych warunkach to test dokąd podążamy i gdzie jesteśmy. Odpowiedź da nam wkrótce Pan Boss i niech mi nikt nie mówi że już ją zna, bo interes do zrobienia jest widoczny gołym okiem.
Nasz Pan Boss zatrzymał w finansowaniu klubu na poziomie lat 80, albo wcześniej. Co okienko transferowe z obozu prezesa wysyłane są pogłoski, że interesujemy się jednym czy drugim głośnym nazwiskiem, a tak naprawdę to co okienko wypożyczamy zawodników lub kupujemy dziadków. Muszą być niesamowite warunki i okazje ku temu, żeby nasz klub zrobił transfer gotówkowy, jak Melikson czy Jovanović.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując