\\\TSW/// napisał(a):

Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa
Zrobiłem taki podgląd :
jestem ciekaw Waszej opinii
Pozdrawiam
|
Bardzo fajny rysunek, ale tutaj nie o kompromis chodzi, tylko o przywrócenie naszego tradycyjnego symbolu! Biała Gwiazda przez dziesiątki lat nie znajdowała się na karku/ ramieniu/ barku piłkarzy Wisły, tylko na ich sercach i tam ma być przywrócona. Poza tym, nie bardzo rozumiem na czym miałaby ta kompromisowa alternatywa polegać.

Ma zostać logo SA ze złotymi nićmi i co dalej?