Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3068
Stary 05.10.2011, 15:23
\\\TSW/// napisał(a):Wyświetl post
Wiem że już za późno na takie dywagacje ale wpadł mi ostatnio do głowy taki pomysł na koszulki. Szczególnie a propos rozwiązania sprawy z logiem/białą gwiazdą. Może było by to rozwiązanie kompromisowe alby logo było wyszyte złotymi nićmi przynajmniej w mojej wyobraźni wyglądało by to bardzo dobrze . Myślę że skoro nie ma większej szansy na zastąpienie obecnego loga gwiazdą mogła by to być ciekawa alternatywa

Zrobiłem taki podgląd :


jestem ciekaw Waszej opinii


Pozdrawiam
Bardzo fajny rysunek, ale tutaj nie o kompromis chodzi, tylko o przywrócenie naszego tradycyjnego symbolu! Biała Gwiazda przez dziesiątki lat nie znajdowała się na karku/ ramieniu/ barku piłkarzy Wisły, tylko na ich sercach i tam ma być przywrócona. Poza tym, nie bardzo rozumiem na czym miałaby ta kompromisowa alternatywa polegać. Ma zostać logo SA ze złotymi nićmi i co dalej?
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 05.10.2011 o godz. 15:32.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując