Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1286
Stary 05.10.2011, 14:35
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Są szkoły gdzie teoria trwa 2 tygodnie. Więc w listopadzie mógłbyś zrobić praktykę i zdać jeszcze teorię i cały grudzień miałbyś na egzamin praktyczny.

Oczywyście wszystko zależy od tego gdzie się zapiszesz, bo są szkoły gdzie teoria trwa nawet koło 2 miesięcy.
są szkoły gdzie teoria trwa 3 dni. tzn są to tzw kursy weekendowe. owe kursy mozna zrobic np. w OES-ie w Krakowie. wiec kto chce szybko zrobic teorie i zaczac jak najpredzej jazdy niech sie spieszy.bo pozniej napewno beda szturmu na szkoly nauki jazdy i moze byc problem z terminami itp itd.
Odpowiedz cytując